KURS BAŞVURU

ARKEOLOJİDE MEKÂNSAL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ KURSU BAŞVURUSU

Kurs başvuru sonuçları açıklanmıştır.

Kaydınızın onaylanması için kurs ücretinin en geç 23 Mart Cuma akşamına kadar ilgili banka hesabına yatırılması gerekmektedir.

Açıklama kısmına ad soyad ve T.C. Kimlik No yazarak dekont ve güncel öğrenci belgenizi 25/03/2018 pazar akşamına kadar akdenizakuzal@gmail.com adresine iletiniz.

KURSA KATILAMAYACAK DURUMDA İSENİZ, EN KISA ZAMANDA yedek listedeki adaylara bilgi verilmesi ve seyahatlerini planlamaları için en hızlı şekilde bu durumunuzu lütfen tarafımıza bildiriniz.

Asil ve yedek adaylara kurs ile ilgili tüm bilgiler e-posta ile bildirilmiştir.

Kurs Ücreti : 500 TL (KDV dahil) ,

Öğrenci: 300 TL (KDV Dahil)

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Misyon

Merkezin çalışma alanına giren konularda ulusal ve uluslararası düzeyde bilimsel araştırmalar yapmak, toplantılar düzenlemek ve bu toplantılara katılmak.

Vizyon

Uzaktan algılama ve coğrafi bilgi sistemleri teknolojilerini kullanarak doğal ve kültürel kaynakların sürdürülebilir kullanımına yönelik stratejiler geliştirilmesine katkı sağlamak, lisans ve lisansüstü düzeyde eğitim programlarına altyapı oluşturmak, ilgili bilimsel etkinlikleri ve uygulamaları organize etmek, yürütmek, desteklemek, geliştirmek ve ilgili kuruluşlarla işbirliğinin gelişmesine katkıda bulunmak.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Uzaktan Algılama Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKUZAL) Fen Fakültesi B Blok Kat:2 No:A2-16 Konyaaltı/ANTALYA
Tel: 0242 3106581
Tel: 0242 3106582